טלפון

עמוד הביתאודותינותחומי התמחותעורכי הדיןנוטריוןירושות וצוואות יצירת קשרקישוריםדרושים

 תחומי ההתמחות שלנו


» תכנון ובניה

» נדל"ן- מקרקעין

» ליווי פרויקטים נדלניים

» ירושות, צוואות ועזבונות

» עיריות ורשויות מקומיות

» דיני חברות

» תביעות כספיות והוצאה לפועל

תכנון ובניה

מחלקת התכנון והבניה דוגלת במענה מהיר, מיידי, ומקצועי ללקוחות הדורשים טיפול בכל אפיקי התכנון והבניה, החל מייצוג מול ועדות מקומיות, ועדות מחוזיות, מועצות ארציות, עררים מול ועדות ערר מחוזיות לפיצויים ולהיטל השבחה, ארנונה, התנגדויות, הפקעות, עתירות מנהליות, וכיוצ"ב, וכלה בליווי וקידום תכניות בניין, היתרי בניה, שינויי ייעוד, שימוש חורג, הקלות, חוות דעת מקצועיות, וייעוץ בפרשנות תכנית בכלל ומחלוקת תכנונית משפטית בפרט, מול מוסדות התכנון השונים. מחלקת התכנון והבניה נשענת על מצע עתיר שנים ומוניטין רב בתחום הנדל"ן שמביא משרד עורכי דין ש.רייסמן ושות', אי לכך הטיפול, הליווי, היחס, היסודיות, והמקצועיות הינם מן המעלה הראשונה, דבר אשר הוכיח עצמו עד כה והביא לתוצאות אופטימאליות בכל תחומי העיסוק במשרד.

» חזרה למעלה

נדל"ן- מקרקעין

ליווי רוכשי דירות מקבלן-

משרדנו מייצג זה 40 שנה רוכשי דירות מקבלנים בכל חלקי הארץ ומכל סוגי העסקאות. רכישת דירה מקבלן הנה עסקה שונה במהותה מרכישת דירה בנויה ומוכנה. לרוב, חוזים אשר עליהם מחויבים לחתום רוכשי דירות מקבלנים הנם ארוכים, מסובכים ודורשים קריאה והבנה עמוקה על מנת לתת את המענה הטוב ביותר לרוכשי הדירות. במהלך המשא ומתן וכחלק מן הבדיקה המשפטית יש להתמודד עם סוגיות שונות שאינן פשוטות כלל וביניהן: בדיקת עסקת הבסיס , היתרי בניה, הצמדות למדדים, ערבויות על סוגיהן, מסים היטלים ואגרות, מועד רישום הדירה במרשמים השונים, מועדי מסירת הדירה, משכנתאות, פיצויים ועוד נושאים רבים ומגוונים. משרדנו מלווה את רוכשי הדירות החל משלב המשא ומתן וחתימת החוזה, במהלך בניית הפרויקט ואף לאחר קבלת "המפתח" לדירה. אנו מאמינים כי נסיון, מקצועיות ומסירות הם הגורמים העיקריים אשר בעזרתם ניתן לתת מענה ולהתמודד עם רכישת דירה מקבלן על כל היביטיה. נסיונינו מוכיח את עצמו פעם אחר פעם.
לאור מקרים רבים של קריסות בענף הנדל"ן בשנים האחרונות, ליווה משרדנו קבוצות רוכשי דירות מקבלנים אשר קרסו. משרדנו צבר נסיון רב בליווי הקונים ומימוש מלוא זכויותיהם . הידע והנסיון שצברנו נותן לנו יתרון בראיית התמונה הכוללת כבר בשלבים המוקדמים של העסקה ולימד אותנו היכן לשים את הדגש על מנת להעמיד את רוכשי הדירות במצב האופטימלי גם אל מול קבלן בקשיים.

ליווי קונה-מוכר דירה (יד שניה)-

רכישת – מכירת דירה בנויה ורשומה באחד מן המרשמים נראית לכאורה כעסקה פשוטה. לאור נסיונינו הרב בתחום זה אנו יודעים לתת מענה למספר רב של נושאים אשר ימנעו בעיות וסיבוכים בשלבים מאוחרים של העסקה. נסיוננו הרב מתבטא בשימת דגש מיוחד על היבטי המס וההיטלים השונים, מועדים ותשלומים, הכוונה והצפת בעיות שעלולות להתעורר בכל שלב בעסקה, בדיקה בלשכת הרישום הרלבנטית ובניית הסכם "נכון" שיוביל למעבר הנכס מידי המוכר לידי הקונה פיזית ורישומית. אנו רואים למולנו את הצלחת העסקה כהצלחתנו. עסקה שאינה טובה לשני הצדדים תוביל לכשלון!

» חזרה למעלה


נדל"ן ועסקאות מקרקעין-

למשרדנו נסיון עשיר בכל סוגי "עסקאות הבסיס" במקרקעין ובין השאר: עסקעות קומבינציה, עסקת תמורות, רכישה קבוצתית וכמובן עסקת מזומן. אנו מלווים יזמים פרטיים, חברות קבלניית או חברות יזמיות לאורך כל העסקה, החל משלב הבדיקות, דרך שלב המשא ומתן וכמובן גם לאחר חתימת ההסכם. עסקאות נדל"ן דורשות ידע רב ונסיון עשיר בתחום. לעו"ד רייסמן נסיון של 40 שנה בתחום המקרקעין על שלל סוגי העסקאות.

שכירות-

שכירת דירה/משרד/מגרש הנה עסקה שכיחה יותר ויש מאיתנו ש"יפגשו" עם עסקת שכירות לעתים קרובות. ניתן ללמוד כי רבים מאיתנו אינם ממהרים להתייעץ עם גורם מקצועי טרם חתימה על עסקת שכירות מכל סוג שהוא. ייעוץ משפטי מוקדם מונע בעיות רבות בשלב מאוחר! אנו מייעצים ומלווים שוכרים / משכירים לאורך העסקה כולה ויודעים לשים דגש על הנושאים המרכזיים הדורשים טיפול בהסכם השכירות וכך מונעים בעיות בשלב מאוחר ומייצרים כלים לפתרון הבעיות כבר בשלב חוזה השכירות.


תמ"א 38-

המשרד מתמחה בליווי עסקאות למימוש תמ"א 38 ולאור מעורבותו הרבה בעסקאות שנחתמו- המשרד מהווה את אחד מן הגופים המשפטיים המובילים בתחום זה. על פי התכנית- ניתנת לבעלי זכויות בנכס (בדרך כלל- בעלי הדירות בבית משותף) אישור לבנות דירות נוספות על גג הבניין וזאת לאחר חיזוק הבניין מפני רעידות אדמה. ההיתר ניתן לבניינים קיימים שלא נבנו על פי תקן 413 על מנת לשפר עמידותם מפני רעידות אדמה. התוכנית חלה על מבנים קיימים שהיתר בניתם הוצא קודם 1.1.1980 או מבנים שנבנו לאחר מועד זה אך לא על פי תקן 413. משרד רייסמן גאה להיות אחד המשרדים הראשונים שליווה עסקה למימוש תמ"א 38, החל משלב המשא ומתן ועד לאחר החתימה על מכירת זכויות בעלי דיורת בבית משותף ליזם לצרכי מימוש תכנית תמ"א 38.

נקודות עיקריות בנושא תמ"א 38 לחץ כאן »


נושאים אחרים במקרקעין בהם משרדנו מטפל:

דיני תכנון ובנייה, צווי הריסה, כולל הכנת תב"ע והופעות מול ועדות התיכנון, תביעות ליקויי בניה וכו'.

» חזרה למעלה

ירושות, צוואות ועזבונות
למידע נוסף על תחום זה לחץ כאן>>

» חזרה למעלה

עיריות ורשויות מקומיות

» חזרה למעלה

דיני חברות וייצוג משפטי שוטף לגופים מסחריים כולל בנקים
משרדנו בעל נסיון רב בפתיחת וסגירת חברות, ליווי חברות בעניינים שוטפים, ייעוץ משפטי בהליכים השונים וטיפול שוטף בחייה השוטפים של החברה. תאגידים, פרוקים כינוסי נכסים ופשיטות רגל

» חזרה למעלה


תביעות כספיות והוצאה לפועל

משרדנו מטפל בתביעות כספיות ובהגשת פסקי דין, שטרות ושיקים ללשכת ההוצאה לפועל לשם גביית החוב. למשרדנו קישור ממוחשב ללשכת ההוצאה לפועל ולבתי משפט השונים, באמצעותו אנו מוזילים את הוצאות הטיפול ואת משך הזמן עד לגביית החוב. משרדנו מייצג בנקים, חברות ביטוח וחברות מובילות במשק טיפול שוטף ובלעדי מזה 30 שנה בתחומים אלו.

» חזרה למעלה

____________________________________

אודותינו  •  תחומי התמחות  •  עורכי הדין  •  נוטריון  •  ירושות וצוואות  •  יצירת קשר  •  קישורים  •  דרושים